Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

Podręczniki

Wykaz podręczników na rok szkolny 2015/2016

Ważne linki

 

 

Z okazji Dnia Pluszowego Misia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnym konkursie plastycznym organizowanym przez Miejską Bibliotekę. Tematem konkursu był "Miś w kosmosie" . Uczniowie młodsi bardzo chętnie wykonali prace przestrzenne i płaskie, wśród starszych było tylko kilka. 25 listopada 2015 r. nastąpiło uroczyste wręczenie nagród w Centrum Kultury w Głuchołazach. 

W kategorii klas I-III zwyciężyła  praca uczennicy z klasy pierwszej naszej szkoły - JULII PACHURY.

Wyróżnienia w tej kategorii zdobyły prace PATRYKA GRUSZECKIEGO ( kl. I ) oraz ZUZANNY NALEPY ( kl. II ).

Wśród uczniów starszych wyróżniono pracę DAWIDA POGODY (kl.IV).

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!